Abidin Sever

HAC İBADETİ

(...) Çoluk çocuğumuz bile bizim için bir imtihandır. Rabbimiz bir ayetinde şöyle buyurur: “Biliniz ki, mallarınız ve çocuklarınız sizin için birer imtihan sebebidir ve büyük mükafat Allah’ın katındadır”(Enfal:8/28. Oğluna olan sevgin bile, seni deneme yoludur. Hz. İsmail’in sevgisi Hz. İbrahim için bir imtihandı; şeytanla karşılaşmalarında onun tek zayıf yönü olmuştu bu. (...)
DEVAMI

 
Hulusi Kaya
  Binlerce yıl Tarihe tanıklık eden Ülke: Mısır

(...)Bununla birlikte Osman’lının hizmetleri de Kahireyi kuşatmış. Yapılan her eser ya onarılmış ya ilave edilmiş veya yeni yapılmış. El Ezher camisinden tutun da, Kahire kalesi dahil olmak üzere, Amr İbnul As cami gibi, Hz. Hüseyin Cami gibi kahire başyapıtlarında mutlaka izleri bulunuyor. Şimdi adım adım gezimizin detayları. (...)
DEVAMI

 
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
 
Arama Yap

Google 
GURURLARIMIZ

Üniversite ve Yüksek Okul Mezunlarımız

İş Adamlarımız

Eğitim Görevlisi

Din Görevlisi ve Hafızlarımız

Diğer Alanlar

 

AĞUSTOS 2002 TARİHİ İTİBARİ İLEN KÖYÜMÜZDEN YETİŞEN;
 

Doçent

 1

 

Doktor

 3

 

Mühendis

 4

 

Öğretmen

10

 

İnşaat Mühendisi

 1

 

Memur

20

 

İşadamı

20

 (yurt içi ve yurt dışı)


YUKARIDA BELİRTİLEN İNSANLARIMIZ DEĞİŞİK ALANLARDA DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE HİZMET VERMEKTEDİRLER...

B
AHSEDİLEN TARİHTEN SONRA DA KÖYÜMÜZDEN EĞİTİMİNİ TAMAMLAYIP MEZUN OLAN VEYA DEĞİŞİK ALANLARDA KENDİNİ KANITLAYAN,  KENDİNİ YETİŞTİREN VE TİCARETE BAŞLAYAN İNSANLARIMIZ OLDUĞUNDAN KUŞKUMUZ YOK.

BUNDAN YOLA ÇIKARAK KÖYLÜLERİMİZİ, BU SAYFAYA ADLARINI  EKLEMEK İSTİYENLERİN HANGİ GURUBA GİRDİKLERİNİ VE İSİMLERİNİ,  BİZLERE MAİL ARACILIĞI İLE VEYA BİZE YAZIN BÖLÜMÜNDEN  YAZARAK BİLDİRMELERİNİ RİCA EDİYORUZ...

AYRICA BİZLERE KISA ÖZ GEÇMİŞLERİ İLE BİR DE VESİKALIK RESİMLERİNİ GÖNDERENLERİN BİLGİLERİNEDE YER VERİYORUZ... İŞARETLİ İSİMLERİ TIKLAYARAK BİZE ULAŞTIRILAN DETAYLI BİLGİLERİ GÖREBİLİRSİNİZ...

KATKILARINIZI BEKLERKEN, BİZİMDE BURADA GURURLA YAYINLAYACAĞIMIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ...

 

Başa Dön